Neufeld Institute Conference 2023

Neufeld Institute Conference 22.4.2023

S radostí oznamujeme, že pro vás máme skvělou nabídku.

Díky Gordonu Neufeldovi a jeho manželce Joy máme možnost zprostředkovat pro naše publikum – česky a slovensky mluvící – jedinečnou skupinovou slevu na účast v letošní online Neufeld Institute Conference na téma Moudrost přírody, která se bude konat 22. 4. 2023.

Na konferenci bude možnost uvidět a poslechnout si celé souhvězdí: Gordon Neufeld, Tamara Strijack-Neufeld, Deborah MacNamara, Gabor Máte a Daniel Máte.

Pozor, konference probíhá pouze v angličtině, bez tlumočení.

Čas konání: konference začíná v 18:00 a končí v 01:30.

Účastí na konferenci můžete zároveň podpořit neziskovou organizaci Neufeld Institute (NI). Tato konference je jedinou každoroční sbírkou pro Neufeldův institut. NI je nezisková, registrovaná charitativní organizace, jejímž posláním je využívat vývojovou vědu k tomu, aby dospělí zodpovědní za děti dokázali děti chápat.

Další detaily zde

Co nabízíme?

Účast na konferenci za zvýhodněnou cenu 1450 Kč místo původní ceny 122/135 CAD (1970/2180 Kč)

Záznamy budou k dispozici po dobu 90 dnů od konání konference.

Pro naši skupinu máme připravený chat v telegramu, kde budeme (Lina a Xenie) aktivně přítomny v den konference. Potom pro vás chat necháme otevřený po dobu přístupnosti záznamu, abyste mohli průběžně sdílet své myšlenky, reflexe a postřehy.

Jak na to?

Použijte tlačítko „Závazná registrace“ níže.

Vyplňte formulář a klikněte na tlačítko „Koupit“. Obratem dostanete email s objednávkou kterou je třeba uhradit. E-mail se odesílá automaticky, jakmile je platba připsána na náš bankovní účet. Pokud e-mail nedostanete – zkontrolujte složku pro spam. Doporučujeme všem členům skupiny, aby si následující adresy přidali do složky bezpečných odesilatelů/ seznamu kontaktů, aby jim neunikl žádný důležitý e-mail: no-reply(at)neufeldinstitute.com, office(at)neufeldinstitute.com, hrejivadeka(at)gmail.com and lina-vizelman(at)zakaznik.simpleshop.cz to a safe sender/contact list (nahraďte (at) znaménkem @).

Po uhrazeni objednávky dostanete e-mailem odkaz na registrační formulář NI, pomocí kterého se na konferenci zaregistrujete. Zároveň dostanete odkaz na chat naší skupiny v telegramu, kam se můžete přidat.

Po vyplnění registračního formuláře dostanete potvrzení registrace od NI. My potvrdíme NI, že vaše platba byla provedena, a následně vy dostanete od NI osobní údaje pro přístup na konferenci.

Odkaz na živé vysílání konference vám NI zašle nejdříve 21. dubna.

Důležité podmínky:

Tato skupinová sleva je určena pouze mluvčím češtiny a slovenštiny, kteří tak spadají do našeho jazykového oddělení.

Konference probíhá v angličtině bez tlumočení – berte to prosím v úvahu před provedením platby.

Po zaplacení objednávky nebude možné ji stornovat. Registrační poplatky jsou nevratné a nepřenosné. Nezapomeňte, že každá registrace zahrnuje také přístup k záznamům všech přednášek po dobu 90 dnů po skončení konference, takže i když se 22. dubna nebudete moci zúčastnit živé akce, záznamy budete mít stále k dispozici.

Neufeld Institute nevrací peníze těm, kteří se zaregistrují a zaplatí pomocí formuláře „Registrace jednotlivce“ a později se rozhodnou připojit ke skupinové registraci.

Registrace za zvýhodněnou cenu 1450 Kč je možná do 18. 4. 2023 (včetně). Od 19. 4. 2023 bude registrace možná pouze prostřednictvím webu NI za cenu 135 CAD.

Celé podmínky zde.

Závazná registrace