Podpořit projekt Rodičovství hrou

Podpořit projekt Rodičovství hrou

Ahoj!
Jsme Lina a Xenie. Jsme studentky, facilitatorky a výkoné regionalni spolureditelky pro Českou Republiku v Institutu Neufelda a své znalosti vývojové teorie Dr. Gordona Neufelda aplikujeme v poradenství pro rodiče.

Pravděpodobně už znáte naši skupinu na Facebooku nebo stránku Rodičovství hrou. Ted´ nové – máme skupinu i pro odborniky.
Paradigma Neufelda je výjimečné svou hloubkou a množstvím „aha“ momentů. Má v sobě potenciál změnit životy našich dětí.

Pokud nám fandíte a máte možnost, chtěly bychom vám nabídnout způsob, kterým nás můžete finančně podpořit, abychom mohly pokračovat a šířit náš projekt Rodičovství hrou (RH).

Cílem našeho projektu RH je šířit tuto teorii v Čechách a na Slovensku. Chtěly bychom aby k teorii mělo přístup co nejvíce lidí. Rodiče, učitelé, lékaři, psychologové i kdokoliv další. Ti, kteří si mohou dovolit osobní konzultace, webináře a kurzy, ale zároveň i ti, kteří nemohou. Ti, kteří umí 5 jazyků i kteří znají jen češtinu. Chceme, aby se tady v Čechách tato teorie šířila bez překážek/bezbariérově a pomáhala dětem i jejich rodičům pěstovat vztahy, podpořit osobní rozvoj a dosáhnout svého potenciálu, který se v nás všech skrývá.
Co děláme na cestě k našemu cíli a co plánujeme:

  1. Vedeme skupinu Rodičovství hrou, ve které poskytujeme profesionální konzultace. Skupinu plánujeme rozšiřovat a nadále se jí plně věnovat.
  2. Máme úžasný tým dobrovolníků, kteří nám pomáhají s překlady článků do češtiny. Články jsou volně dostupné na našem webu.
  3. Jsme členky centra podpory a centra praktiku přímo v Neufeld Insitute (NI), spolupracujeme s kanadským kampusem, abychom mohly poskytovat kurzy, studijiní skupiny, webináře a jiné materiály Dr. Neufelda lokálně a v češtině.
  4. Pořád se vzděláváme na kurzech, webinářích, z článků, speciálních lekcí a kurzů pro pokročilé a odborníky v Institutu Neufelda, abychom své znalosti pak předávaly vám.
  5. Facilitujeme webináře a studijní skupinz ke kniham od NI. Plánujeme provedení kurzů, překlad brožur, podcast.
  6. Plánujeme oficiální registraci projektu Rodičovství hrou jako neziskové společnosti.

Chceme, aby naše dlouhodobé plány nebyly omezené jen tím, co děláme teď. Naši skupinu máme rády. Vidíme v ní potenciál budování virtuální komunity – komunity pečujících alfa rodičů v Čechách a na Slovensku. Nadále budeme rozšiřovat své znalosti a šířit teorii tak, aby k ní měly přístup i rodiny, které by si to jinak nemohly dovolit. Pro nás je zásadní, aby naše skupina Rodičovství hrou a články na našem webu byly naší prioritou, i když se budeme věnovat dalším, placeným projektům. Proto jsme se rozhodly využít vaśí pomoci jako způsob financování “Rodičovství Hrou”.

Pojďte nás podpořit – rády vás uvidíme mezi našimi fanoušky 🙂

Přispět

Fotka: name_ gravity na Unsplash