Všeobecné obchodní podmínky k zprostředkování slevy

Eshop Xenie a Lina
Webové stránky hrejivadeka.cz
Prodávající: Lina Vizelman
Email: hrejivadeka@gmail.com
Tel.: 723155037

Registrací na konferenci Neufeld Institutu (NI) přes náš eshop se mezi kupujícím a prodávajícím uzavírá zprostředkovací smlouva, která umožňuje kupujícímu dostat přístup ke konferenci Neufeld Institutu za sníženou cenu.

Cena, která je uvedena na stránce e-shopu a v nákupním formuláři, je konečná a obsahuje v sobě zvýhodněnou skupinovou cenu na konferenci pro naše – česky a slovensky mluvící – publikum a náklady za zprovoznění zprostředkování.

Registrační poplatky jsou nevratné a nepřenosné. Mějte na paměti, že každá registrace také zahrnuje přístup k nahrávkám všech sezení po konferenci na dobu uvedenou na stránce e-shopu, takže i když nebudete schopni se zúčastnit události živě, nahrávky pro vás stále budou dostupné pro shlédnutí.

Po uskutečnění platby přes eshop kupující automaticky emailem dostane odkaz na registraci do konference, kterou je potřeba provést, aby dostal přístupové údaje ke konferenci. Pokud email nedostane, odpovědností kupujícího je zkontrolovat svoji složku Spam a nebo kontaktovat nás na emailu hrejivadeka@gmail.com pro opakované zaslání odkazu na registraci. To samé platí, pokud po registraci v NI nedostane emailem potvrzení. Platba není od kupujícího vyžadována v momentě registrace.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA OHLEDNĚ EMAILOVÝCH SERVERŮ: podle naší zkušenosti některé emailové servery nebo soukromá nastavení emailu blokují nebo přesměrovávají naše emaily týkající se konference do složek Spam nebo Hromadné. Velmi doporučujeme, aby si všichni kupující přidali no-reply(at)neufeldinstitute.com, office(at)neufeldinstitute.com, hrejivadeka(at)gmail.com a lina-vizelman(at)zakaznik.simpleshop.cz do seznamu kontaktů (nahraďte (at) za @), aby nepromeškali důležité emaily.

Prodávající je povinen potvrdit Neufeld Institutu, že kupující splnil svou část smlouvy zaplacením objednávky přes eshop, a zaslat registrační poplatek Neufeld Institutu včas, podle domluvy s NI, avšak před začátkem konference tak, aby kupující mohl dostat včasný přístup k živému vysílání konference.

Datum konference a poslední možné datum provedení platby přes eshop a registrace přes formulář NI jsou uvedeny na stránkách hrejivadeka.cz. Odpovědností kupujícího je zaplatit a registrovat se včas. Po datu uvedeném na stránkách už pořízení konference za zvýhodněnou cenu není možné. V takovém případě bude registrace možná jen přímo přes Neufeld Institute za plnou cenu.

Neufeld Institute nevrací peníze těm, kteří se registrují a zaplatí použitím formuláře „Register an Individual“ a později se rozhodnou přidat se ke skupinové registraci, z toho důvodu to neděláme ani my.

Prodávající vrátí platbu jen v případě, že nezvládne splnit svou část této smlouvy.