Podpořit projekt Rodičovství hrou

Podpořit projekt Rodičovství hrou

Proč nás podpořit?

Ahoj!
Jsme Lina a Xenie. Jsme studentky, facilitatorky a výkoné regionalni spolureditelky pro Českou Republiku v Institutu Neufelda a své znalosti vývojové teorie Dr. Gordona Neufelda aplikujeme v poradenství pro rodiče.

Pravděpodobně už znáte naši skupinu na Facebooku nebo stránku Rodičovství hrou. Ted´ nové – máme skupinu i pro odborniky.
Paradigma Neufelda je výjimečné svou hloubkou a množstvím „aha“ momentů. Má v sobě potenciál změnit životy našich dětí.

Pokud nám fandíte a máte možnost, chtěly bychom vám nabídnout způsob, kterým nás můžete finančně podpořit, abychom mohly pokračovat a šířit náš projekt Rodičovství hrou (RH).

Cílem našeho projektu RH je šířit tuto teorii v Čechách a na Slovensku. Chtěly bychom aby k teorii mělo přístup co nejvíce lidí. Rodiče, učitelé, lékaři, psychologové i kdokoliv další. Ti, kteří si mohou dovolit osobní konzultace, webináře a kurzy, ale zároveň i ti, kteří nemohou. Ti, kteří umí 5 jazyků i kteří znají jen češtinu. Chceme, aby se tady v Čechách tato teorie šířila bez překážek/bezbariérově a pomáhala dětem i jejich rodičům pěstovat vztahy, podpořit osobní rozvoj a dosáhnout svého potenciálu, který se v nás všech skrývá.
Co děláme na cestě k našemu cíli a co plánujeme:

  1. Vedeme skupinu Rodičovství hrou, ve které poskytujeme profesionální konzultace. Skupinu plánujeme rozšiřovat a nadále se jí plně věnovat.
  2. Máme úžasný tým dobrovolníků, kteří nám pomáhají s překlady článků do češtiny. Články jsou volně dostupné na našem webu.
  3. Jsme členky centra podpory a centra praktiku přímo v Neufeld Insitute (NI), spolupracujeme s kanadským kampusem, abychom mohly poskytovat kurzy, studijiní skupiny, webináře a jiné materiály Dr. Neufelda lokálně a v češtině.
  4. Pořád se vzděláváme na kurzech, webinářích, z článků, speciálních lekcí a kurzů pro pokročilé a odborníky v Institutu Neufelda, abychom své znalosti pak předávaly vám.
  5. Facilitujeme webináře a studijní skupinz ke kniham od NI. Plánujeme provedení kurzů, překlad brožur, podcast.
  6. Plánujeme oficiální registraci projektu Rodičovství hrou jako neziskové společnosti.

Chceme, aby naše dlouhodobé plány nebyly omezené jen tím, co děláme teď. Naši skupinu máme rády. Vidíme v ní potenciál budování virtuální komunity – komunity pečujících alfa rodičů v Čechách a na Slovensku. Nadále budeme rozšiřovat své znalosti a šířit teorii tak, aby k ní měly přístup i rodiny, které by si to jinak nemohly dovolit. Pro nás je zásadní, aby naše skupina Rodičovství hrou a články na našem webu byly naší prioritou, i když se budeme věnovat dalším, placeným projektům. Proto jsme se rozhodly využít vaśí pomoci jako způsob financování “Rodičovství Hrou”.

Pojďte nás podpořit – rády vás uvidíme mezi našimi fanoušky 🙂

Jak na to?

1. Trvalý příkaz

Pokud byste si přáli udělat trvalý příkaz, můžete jakoukoliv částku zasílát na číslo účtu uvedené níže.

Preferujeme pravidelné měsíční příspěvky. Mohou být i velmi malé – 10, 15, 25 korun – jakákoliv výše, kterou si můžete dovolit.

DŮLEŽITÉ : uveďte prosím variabilní symbol 12345, abychom věděli, že jde o příspěvek pro RH.

Číslo účtu:
8292557869/5500
IBAN: CZ9155000000008292557869
SWIFT: RZBCCZPP

Pro první platbu vybírejte z QR kódů níže, tyto jsme vytvořily pro vaše pohodlí:

10 Kč :

25 Kč :

50 Kč:

100 Kč:

150 Kč:

2. Přes náš eshop

Pokud preferujete nezakládat trvalý příkaz, můžete nám přispívat přes nás eshop – použijte tlačítko dole. Eshop vám bude měsíčně automaticky vystavovat objednávku na vámi zvolenou částku, kterou jste zvolili. Když budete chtít přestat přispívat, stačí nám napsat na hrejivadeka@gmail.com a objednávky vám přestaneme zasílat.

Pokud si zvolíte přispívat přes e-shop, trvalý příkaz není možný, protože variabilní symbol se mění každý měsíc. Část vašeho příspěvku v takovém případě bude použita na úhrady služeb e-shopu.

Přispět

*Jsme v procesu podání žádosti na zřízení neziskovky. Dokud ji nemáme, nemůžeme vystavit doklad pro daňové zvýhodnění za váš příspěvek. Doufáme, že toto se brzy změní, a určitě vás budeme informovat.

Fotka: name_ gravity na Unsplash