Záznam webináře „Jak mluvit s dítětem o smrti?“

Jak mluvit s dítětem o smrti?

„Jsem smrt
Část života
Část lásky
A část tebe“

Elisabeth Helland Larsen

Chtěly bychom vás pozvat na webinář o tématu, které nepatří mezi jednoduché. Smrt. Obvykle o ní moc nemluvíme a nepřemýšlíme v každodenním životě. Žijeme s nějakou představou, kterou jsme vytvořily v průběhu života. Ale pak se nás dítě začíná ptát, protože se jedná o novou pro něj koncepci, nový pojem. Začíná si pomalu uvědomovat, že život jako ho známe má konec. Možná jen vidělo kříže na hřbitově nebo se se smrti potkalo, možná mu zemřel někdo, koho milovalo. Každopádně má hodně otázek. A hodně otázek máme my, rodiče.

Jak s dítětem o smrti mluvit? Co mu říct, když se na smrt ptá? Jak odpovídat na otázku „Mami, co když nám zemřeš?“? Zda používat metafory? Jaké emoce jsou spojené se smrti? Jak probíhá adaptace? Jak dítěti pomoct to téma prozkoumat?

Na tyto otázky dostanete odpověď na našem webináři.

Co obdržím po zaplacení: Záznam webináře v délce 1 hodina 45 minut, který bude dostupný 3 měsíce, a odkaz na soubor se zdrojí, včetně seznamu knih o smrti pro děti a dospělé.
Cena: 400 Kč. V případě, že jste v nelehké finanční situaci, můžeme se domluvit na snížení ceny (email hrejivadeka@gmail.com). V jiném případě se přihlaste přes formulář dole.
Přednáší:
Lina Vizelman, poradkyně pro rodiče, fasilitatorka Neufeld Institute, párová terapeutka ve výcviku
Xenie Majznerová, psycholožka, fasilitatorka Neufeld Institute, emočně obrazná terapeutka

Pro projekt Hřejivá deka, www.hrejivadeka.cz

Koupit