Záznam webináře o sourozencích a sourozeneckých vztazích (od narození do…)

Skoro každá druhá otázka ve skupině Rodičovství hrou je o sourozencích a sourozeneckých vztazích. Máme představu, jak hezky si děti budou spolu hrát, jak roztomilá bude jejich komunikace, jak veselo bude doma. Často právě poslední představa je nejpřesnější. Nudit se rodiče nebudou. Ve webináři odpovíme na tyto otázky: Co čekat po narození nového miminka? Jak ovlivňuje situaci věkový rozdíl mezi dětmi? Jak pomoct staršímu dítěti k adaptaci? Jak reagovat na případnou agresi? Jak pochopit, že adaptace probíhá podle plánu? Jak respektujícím způsobem řešit konflikty mezi sourozenci?

Věnujeme se nejen adaptaci hned po porodu a v prvních letech, ale dáváme kontext pro pochopení, co děti potřebují k úspěšnému přirozenému vývoji a zároveň jak to jim poskytnout, když je jich v rodině víc než jedno.


Cena: 500 Kč. V případě, že jste v nelehké finanční situaci, můžeme se domluvit na snížení ceny (email hrejivadeka@gmail.com). V jiném případě se přihlaste přes formulář dole.
Co je v ceně: Po zaplacení a potvrzení platby od naší banky dostanete odkaz na dvouhodinový webinář o sourozeneckých vztazích a budete mít minimálně tři měsíce na to, abyste se na webinář podívali.
Přednáší:
Lina Vizelman, poradkyně pro rodiče, fasilitatorka Neufeld Institute, párová terapeutka ve výcviku
Xenie Majznerová, psycholožka, fasilitatorka Neufeld Institute, emočně obrazná terapeutka

Pro projekt Hřejivá deka, www.hrejivadeka.cz

Koupit